• سبد خرید شما خالیست!
 • 0
 • پشتیبانی
  • تلفن پشتیبانی :   66704696  (021)

   ایمیل پشتیبانی : sales@bottejeghe.com

   ساعات پشتیبانی : شنبه تا پنجشنبه
   10 الی 17

روش های ارسال سفارش

 
ما در فروشگاه آنلاین رخت ایرانی بته جقه همیشه سعی می کنیم با داشتن نظام کاری و تسریع امور سفارش شما را هرچه زودتر به دست شما برسانیم.
در روزهای عادی، سفارش‌ ها طبق رویه‌های مشخص ارسال می‌شوند، ولی گاهی اوقات در زمان های خاصی مانند جشنواره‌های فروش و یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند ایام قبل از نوروز، ممکن است با توجه به روش ارسال و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت باشد.
همچنین در روزهای تعطیل و ساعات غیرکاری هیچگونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی نخواهیم داشت. ساعات کاری ما (فروشگاه آنلاین رخت ایرانی بته جقه) از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 17 می باشد.
پردازش سفارشاتی که حداکثر تا ساعت 12 روزهای کاری نهایی شوند در همان روز به پایان می رسد، در غیر اینصورت ممکن است پردازش در روز کاری بعدی به پایان برسد.

شهر تهران:

- سفارش‌ها در شهر تهران با پیک ارسال خواهند شد.
- در صورتیکه مبلغ خرید بیش از 150 هزار تومان باشد، از پیک رایگان فروشگاه اینترنتی رخت ایرانی بته جقه بهره مند خواهید شد و نیازی به پرداخت به پیک وجود ندارد.
- در صورتیکه مبلغ خرید بیش از 150 هزار تومان نباشد، هزینه پیک در هنگام تحویل از دریافت کننده کالا اخذ خواهد شد و مبلغ آن بصورت "پس کرایه" (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا به مشتری) خواهد بود که باید به پیک پرداخت شود.
 
  سایر شهرهای ایران:

- ارسال به سایر شهرهای ایران از طریق باربری خواهد بود که هزینه آن
بصورت "پس کرایه" (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا به مشتری) خواهد بود که باید توسط خریدار پرداخت شود.
- زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری خواهد بود.
- در صورتیکه مبلغ خرید بیش از 150 هزار تومان باشد، هزینه تحویل سفارش به باربری بر عهده فروشگاه اینترنتی رخت ایرانی بته جقه خواهد بود.
- در صورتیکه مبلغ خرید بیش از 150 هزار تومان نباشد، هزینه تحویل سفارش به باربری بر عهده خریدار خواهد بود.  

   

نکات:
- هنگام دریافت کالا باید شخصی که نام آن هنگام خرید بعنوان سفارش دهنده ثبت شده است کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
- لازم است که تطابق تعداد اقلام سفارش داده شده (مذکور در فاکتور) در هنگام تحویل کالا کنترل شود.
- برای تسهیل و تسریع رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ دیدگی و یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی را در هنگام تحویل کنترل نموده و به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 66764779-021 و یا ارسال ایمیل از طریق صفحه
"تماس با ما" موضوع را اعلام نمایید. بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
- لوازم خانگی سنگین و یا کالاهای حجیم و یا بزرگ، به صورت پس‌ کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا به مشتری) ارسال خواهند شد.
 

 

© 2016 کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی رخت ایرانی بته جقه می باشد.