• سبد خرید شما خالیست!
 • 0
 • پشتیبانی
  • تلفن پشتیبانی :   66704696  (021)

   ایمیل پشتیبانی : sales@bottejeghe.com

   ساعات پشتیبانی : شنبه تا پنجشنبه
   10 الی 17

شیوه های پرداخت

 

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (بزودی)

همگی مشتریان فروشگاه آنلاین رخت ایرانی بته جقه می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت نهایی شدن خرید ثبت نمایند. در صورتیکه پرداخت از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت باشد، پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

خواهشمند است توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش در هنگام دریافت کالا، حتماً باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 مراحل پرداخت اینترنتی
مشتریان محترم فروشگاه آنلاین رخت ایرانی بته جقه می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر مورد نیاز است که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع خواهید شد.
1. شماره 16 رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب.
این شماره بر روی کارت همه بانک‏‌ها درج شده است.

2.  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم.
برای پرداخت اینترنتی لازم است که قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. توجه نمایید که رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز (ATM) وارد می نمایید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، باید به دستگاه خودپرداز (ATM) بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و سپس در بخش عملیات رمز، رمز دوم یا رمز اینترنتی را انتخاب کنید.
3. کد CVV2
 این کد یک عدد ۳ و یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده و بعنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی استفاده می شود. 
4. تاریخ انقضا
تاریخ انقضا که شامل دو رقم برای ماه و دو رقم برای سال می باشد نیز بر روی کارت‌های بانکی درج شده است.
 
 

 2- پرداخت کارت به کارت 

به مشتریان محترم فروشگاه آنلاین رخت ایرانی بته جقه پیشنهاد می‌شود جهت تسهیل و تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی (از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت) انجام دهند.
 کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway فروشگاه آنلاین رخت ایرانی بته جقه را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های عابر بانک (ATM) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.
 
شماره کارت 6360-0030-6315-5894 بانک رفاه کارگران به نام آقای مهدی پناهی
 
 توجه:
- تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
- به مشتریان محترم فروشگاه آنلاین رخت ایرانی بته جقه توصیه می‌شود جهت تسهیل و تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
© 2016 کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی رخت ایرانی بته جقه می باشد.